20. Targi eHandlu w Warszawie

W środę 20 października, w godzinach od 10:25 do 17:00, braliśmy udział w 20. targach ehandlu, które odbyły się w budynku EXPO XXI na warszawskiej Woli. Na miejscu wiele bardzo znanych firm z branży e-commerce, takich jak DPD, PayPO, CENEO, mBank czy Poczta Polska, miało swoje stanowiska oraz dzieliło się wiedzą na temat swoich produktów i usług.

Oprócz stoisk odbywały się tam również prezentacje tematyczne, nawiązujące do sprzedaży w internecie. Braliśmy udział w następujących prelekcjach:

  • Nowoczesny mailing reklamowy w służbie konwersji dla e-commerce.
  • Petarda w koszyku zakupowym, czyli jak wygrać walkę o niezdecydowanych klientów?
  • Zwiększaj sprzedaż z PayPo, niekoniecznie wydając więcej na reklamę.
  • Najczęściej popełniane błędy podczas obsługi klienta w e-commerce.
  • Unikalny sklep. Jak pozostać w świadomości Klienta?
  • Jak przebadaliśmy z Google kilkadziesiąt polskich m-commerce pod kątem UX i performance? Case study.
  • Zwiększenie sprzedaży dzięki automatyzacji cen w sklepie.
  • Jak nie zbankrutować na e-commerce.

Wszystkie wystąpienia przekazywały praktyczną wiedzę, możliwą do wykorzystania zarówno przy budowie sklepów, jak i ich obsłudze czy działaniu.

Niesamowitą wartością było również zobaczenie urządzeń i maszyn służących do przygotowania produktów do sprzedaży czy wysyłki. Jeśli chodzi o elementy wysyłki to, oprócz całej gamy kartonowych pudełek, folii i taśm, można było zobaczyć maszyny, które automatycznie zwijają papier z ryzy w tubę, aby amortyzować zawartość przesyłki podczas dostawy. Niecodziennym produktem były również, budki służące do automatycznej fotografii produktów w 360 stopniach, które oprócz automatycznej obróbki zdjęć, od razu wysyłały je na serwer sklepu, aby tam mogły być dodane wraz z opisem produktu.

Po dłuższej przerwie, związanej z sytuacją pandemiczną na świecie, dobrze było wrócić na tak duże, branżowe wyrażenie, które oprócz bardzo interesujących wystawców przekazywało praktyczną wiedzę ze świata e-commerce. Mamy nadzieję, że w następnych latach również będziemy mieli możliwość się tam pojawić.

Mamy więcej świetnych treści!
 
Nawiązanie współpracy SYTEC
 
Apple Glass - smart okulary
 
Dlaczego warto prowadzić blog?
Scroll to Top