retroBŁYSK

Liczy się każdy szczegół

Witryna firmy fotograficzno-filmowej retroBŁYSK to było dla nas olbrzymie wyzwanie. Od początku założeniem było duże zróżnicowanie treści, wysoka funkcjonalność oraz niespotykana jeszcze, dbałość o szczegóły. Zadaniem strony retroblysk.pl jest: prezentować ofertę na poszczególne usługi fotograficzne, filmowe lub łączone; umożliwiać rezerwację sesji zdjęciowych na wydarzeniach okolicznościowych; prezentacja portfolio firmy oraz prywatnych galerii fotograficznych klientów.

Website Development

Co ją wyróżnia

Witryna retroBŁYSK składa się ze 141 stron oraz na dzień dzisiejszy 4 wpisów. Kodując poszczególne elementy przykładaliśmy uwagę do kolorów, odstępów, cieniów oraz jakości grafik. Każda podstrona jest responsywna i odpowiednio zaprojektowana na każdy ekran, dzięki wielu dodatkowym regułom @media. Jako, że retroBŁYSK głównie zajmuje się fotografią ślubną, bardzo ważna była jakość prezentowanych zdjęć, które jak widać niezmiernie się wyróżniają. Panel rezerwacyjny dla niezarejestrowanych klientów posiada wszystkie funkcje potrzebne do sprawnego funkcjonowania biznesu. Umożliwia widok na wszystkie nadchodzące wydarzenia, dane kontaktowe klientów oraz prostą w obsłudze zmianę terminów. System, przy każdej rezerwacji, wysyła odpowiednie powiadomienia e-mail do klienta, tak aby wszystko było jasne dla obydwu stron. Stworzyliśmy również galerie online tylko dla użytkowników, którzy się zalogują odpowiednim loginem oraz hasłem.

Po wykonaniu strony przygotowaliśmy instrukcje obsługi strony, jak zawsze, odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania oraz udzieliliśmy wszelkich wskazówek dotyczących rozwoju firmy w internecie. Z dumą możemy przyznać, że retroblysk.pl to jeden z najbardziej zaawansowanych projektów jakich wykonaliśmy.

Mamy więcej świetnych treści!
 
Kurs na pracę
 
Parafia św. Anny
 
Restauracja Draconis
Scroll to Top