Radca Prawny

Więcej niż strona internetowa

Zlecenie dla Radcy Prawnego Jerzego Wyszyńskiego, było czymś więcej niż wykonaniem strony internetowej. Stworzone zostało jeszcze logo, papier firmowy, szablon wiadomości e-mail oraz wizytówki. Głównym celem podczas projektowania całego wizerunku było utrzymanie wszystkich elementów w nawiązującej do siebie kolorystyce, która miała być zarówno nowoczesna i budząca zaufanie.

Projektowanie Grafik    Strona Internetowa    Logo    Wizytówki    Papier Firmowy     Szablon E-mail

Klasa i nowoczesność

Kluczowym aspektem podczas tworzenia strony było stworzenie dobrego wrażenia i wzbudzenia zaufania na odwiedzającym stronę. Zdecydowaliśmy się na połączenie złotego i granatowego koloru. Ponad to skupiliśmy się na takich szczegółach jak dostosowanie paska nawigacji przeglądarki.

Posty na stronie pełnią bardzo ważną rolę. W aktualnościach publikowane są nie tylko najświeższe informacje dotyczące funkcjonowania kancelarii ale również porady prawne dla odwiedzających witrynę. Ten prosty zabieg nie tylko wybija stronę internetową w przeglądarce Google, ale również buduje zaufanie klienta. Osobiście bardzo polecamy przejrzeć wpisy Pana Wyszyńskiego.

Strona została rozszerzona o ułatwienie dostępności dla osób niepełnosprawnych, w postaci możliwości zwiększenia lub zmniejszenia tekstów, włączenia skali szarości lub negatywnego kontrastu.

Masz projekt? Porozmawiajmy…

Zadzwoń na numer 783 782 792 lub wypełnij formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Mamy więcej świetnych treści!
 
Restauracja Draconis
 
MŁ Website Designer
 
PWR Racing Team
Scroll to Top