PWR Racing Team

Jakie były wymagania

Poprzednia strona internetowa PWR Racing Team była przestarzała. Poznać można to było poprzez wyjątkowo długi czas ładowania witryny oraz brak aktualnych informacji.

Nowa strona internetowa miała być przede wszystkim szybka i prosta w obsłudze przez niezwiązanych z programowaniem członków zespołu. Dodatkowo wyzwaniem było wyświetlenie modelu ich najnowszego bolidu RTX w rozszerzonej rzeczywistości.

Jakie były początki

Projektując stronę skupiliśmy się przede wszystkim na prostocie obsługi. W końcu każda strona internetowa ma działać kilka lat i ma być aktualna. Witryna postawiona została na CMS WordPress z wykorzystaniem wtyczki WP Bakery Builder – jest to tak zwany page builder. Zastosowanie tego rozwiązania sprawa, że edycja strony odbywa się poprzez dopasowanie do siebie bloków oraz wypełnienie ich za pomocą prostego w zrozumieniu interfejsu.

Chcieliśmy, aby witryna prezentowała się nowocześnie i odpowiednio wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Dlatego zastosowaliśmy elementy dynamiczne na stronie w postaci przesuwających się napisów na stronie głównej lub wyświetleniu liderów zespołu w postaci kwadratów w wersji mobilnej.

Graphic Design    Website Development
Strona główna PWR Racing Team

Wreszcie ktoś się zajął naszą stroną, taki sposób że nie ma wstydu podać jej adresu naszym sponsorom. Inne zespoły mogą tylko o takiej pomarzyć.

Co ją wyróżnia

Jednym z etapów było przygotowanie zupełnie nowej, rzadko spotykanej funkcjonalności. Wraz z działem marketingu wpadliśmy na pomysł zrobienia modułu AR (rozszerzonej rzeczywistości). Funkcja AR polega na tym, że członkowie zespołu, mogą zaprezentować swój bolid przy użyciu aparatu w telefonie. Teraz wystarczy, że członek zespołu wejdzie na stronę internetową, wybierze model 3D i bolid pojawia się na ekranie w rzeczywistym otoczeniu.

Partnerzy PWR Racing Team

Plan rozwoju

Aby informować na bierząco o sukcesach, zespół marketingu publikuje wpisy w dziale aktualności. Lista partnerów PWR Racing Team nie tylko zawiera wszystkie loga ale również odnośniki do ich stron internetowych. Ponad to w zakładce zespół znajdują się zdjęcia oraz dane kontaktowe do każdego członka zespołu. PWR Racing Team również ma na celu rozwinąć moduł AR w taki sposób, aby możliwe było wyświetlenie go na każdym urządzeniu. Istnieje również możliwość wyświetlania na stronie transmisji na żywo z serwisów typu YouTube.

Aktualności PWR Racing Team

Masz projekt? Porozmawiajmy…

Zadzwoń na numer 783 782 792 lub wypełnij formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Mamy więcej świetnych treści!
 
Restauracja Draconis
 
MŁ Website Designer
 
Radca Prawny
Scroll to Top