mówione pisane

Przygotuj wszystkie materiały

Strona internetowa firmy marketingowo-wizerunkowej „mówione pisane” to świetny przykład kompletnej wizytówki firmowej. Struktura witryny składa się z oferty, informacji o firmie, bloga oraz strony kontaktowej. Podczas tworzenia mowionepisane.pl skupiliśmy się na szybkości ładowania strony, optymalizacji SEO oraz spójności z wizerunkiem firmy.

Pani Sylwia Kozielec, właścicielka firmy „mówione pisane”, zwracając się do nas o pomoc przy tworzeniu strony internetowej, miała już przygotowane materiały, niezbędne do prezentacji swojego biznesu w internecie, takie jak paleta kolorów, logotyp, brand book oraz specjalnie przygotowane fotografie zrobione na biznesowej sesji zdjęciowej. Dzięki tym elementom, wizualna część strony internetowej jest ściśle zintegrowana ze stylem marki oraz jej wizerunkiem.

Website Development

Wysokiej jakości kod

Strona oparta jest o CMS WordPress oraz wbudowany edytor Gutenberg, dzięki czemu rozmiar witryny jest zredukowany do absolutnego minimum, a szybkość ładowania jest znacząco krótsza. Wynik indeksu szybkości na komputerach, według Google, wynosi aż 98/100! Całość została wykonana w technologii responsywnej, dzięki czemu strona dopasowuje się do każdego urządzenia, gwarantując komfort użytkowania.

Ważną częścią strony mowionepisane.pl jest znajdujący się na niej blog. Artykuły są grupowane według kategorii, dzięki czemu umożliwiają filtrację według interesującego dla użytkownika tematu z zakresu od prowadzenia firmy, aż po socialmedia. Wpisy blogowe nie tylko zachęcają klientów do skorzystania z usług firmy, ale również zwiększają pozycję w Google, dzięki tematycznym oraz rzeczowym treściom. Witryna, została również rozszerzona o formularz kontaktowy, który umożliwia wysłanie wiadomości e-mail bez potrzeby opuszczania witryny.

Mamy więcej świetnych treści!
 
Digispot
 
Gwiazda Polarna
 
LIFT & PRESS
Scroll to Top