MŁ Website Designer

Co było ważne

Tworząc naszą stronę internetową zależało nam na zastosowaniu tylko najnowszych technologii i przetestowaniu ich. Nasza strona internetowa miała się wyróżniać na tle konkurencji, być przejrzysta i oczywiście chcieliśmy aby wyglądała świetnie.

Co ją wyróżnia

Producenci oprogramowania w ciągu ostatnich lat dodali do swoich systemów operacyjnych i aplikacji możliwość włączenia trybu ciemnego. Korzystanie z tak zwanego dark mode ma wiele plusów. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to tylko drobna zmiana wizualna, która odciąża wzrok użytkownika. Jednakże mało kto zauważa aspekt dostępności czy fakt zwiększenia czasu pracy na baterii.

Wiemy, że każdy ma inne preferencje co do trybu kolorów, dlatego nasza strona dostosowuje się do motywu kolorystki wybranego przez użytkownika w ustawieniach urządzenia. Chcemy aby przeglądnie naszej witryny było jak najbardziej dopasowane do stylu i preferencji osoby odwiedzającej naszą stronę.

Co musisz mieć na swojej nowej stronie internetowej 

Po wielu latach w pracy z różnymi klientami nauczyliśmy się że odpowiednia komunikacja z klientom od samego początku jest kluczowa. Nie tylko pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze ale podnosi jakość finalnego produktu. Naszym głównym celem jest dbać o satysfakcje klienta i sprawić, że zleceniodawca jest dumny z wyglądu i funkcjonalności produktu. Aby to osiągnąć stworzyliśmy wiele kanałow komunikacji z klientem. Można z nami skontaktować się zarówno poprzez formularz kontaktowy jak i platformę messenger.  Każdy klient jest proszony o wypełnienie briefu na naszej stronie. Brief to kluczowy dokument który nie tylko pozwala jasno sprecyzować cele i oczekiwania zleceniodawcy ale również sprawia, że wycena jest dokładna i idealnie dopasowana do potrzeb klienta.

Powszechnie wiadomo, że aby biznes się rozwijał w odpowiednim tempie dobry wizerunek w sieci jest niezbędny. Aby to osiągnąć należy zadbać aby strona internetowa była zawsze aktualna i skonstruowana w sposób, który zachęci do użytkownika do produktu. W końcu w dzisiejszych czasach, każda nawet najmniejsza firma musi być widoczna w sieci.

Mamy więcej świetnych treści!
 
LIFT & PRESS
 
Kurs na pracę
 
Parafia św. Anny
Scroll to Top