Digispot

Projekt nigdy nie jest idealny

Digispot to agencja, której głównym celem jest zwiększanie sprzedaży witryn typu e-commerce. Gdy rozpoczynaliśmy współpracę otrzymaliśmy projekt, którego mieliśmy się trzymać, jednakże, podczas wdrożenia okazało się, że elementy które dobrze wyglądały na renderze, wcale nie są atrakcyjne na rzeczywistej stronie internetowej. Dlatego wspólnie zmieniliśmy wiele elementów takich jak grafiki czy niektóre sekcje.

Dobre wyniki w testach szybkości, były dla obydwu stron priorytetowe. Natywny edytor Gutenberg okazał się strzałem w dziesiątkę, ponownie udowodniając swoją wydajność, a za razem prostotę w obsłudze.

Website Development

Co wyróżnia ten projekt

Strona digispot.pl zawiera wszystkie niezbędne elementy, które powinny się znaleźć na witrynie, aby skutecznie generować zyski. Stronę główną podzieliliśmy na między innymi takie sekcje jak: usługi, plan współpracy oraz zespół. Musiały się również znaleźć opinie klientów oraz spis firm, które zaufały ich usługom. Jednym z najważniejszych funkcjonalności jest moduł bloga, w którym digispot dzieli się swoją cenną wiedzą na temat sprzedaży i marketingu. Nie zabrakło również darmowego ebooka, który jest dostępny do pobrania dla każdego, kto jest zainteresowany e-commerce.

Mamy więcej świetnych treści!
 
mówione pisane
 
Gwiazda Polarna
 
LIFT & PRESS
Scroll to Top